Daimi Temsilcilik Tarihi ve Önceki Daimi Temsilcilerimiz
Özdemir Benler
Özdemir Benler

4/9/1967-4/28/1970

Coşkun Kırca
Coşkun Kırca

4/29/1970-8/29/1976

Ercüment Yavuzalp
Ercüment Yavuzalp

9/10/1976-7/23/1979

Kamuran İnan
Kamuran İnan

7/26/1979-9/19/1983

İlter Türkmen
İlter Türkmen

12/13/1983-8/25/1985

Ercüment Yavuzalp
Ercüment Yavuzalp

2/2/1985-9/23/1989

Cem Duna
Cem Duna

9/26/1989-7/7/1991

Gündüz Aktan
Gündüz Aktan

7/30/1991-5/20/1995

Tugay Uluçevik
Tugay Uluçevik

5/25/1995-4/30/1998

Murat Sungar
Murat Sungar

5/1/1998-10/16/2002

Türkekul Kurttekin
Türkekul Kurttekin

11/1/2002-11/30/2006

Ahmet Üzümcü
Ahmet Üzümcü

12/14/2006-7/12/2010

Mustafa Oğuz Demiralp
Mustafa Oğuz Demiralp

7/29/2010-8/16/2013

Mehmet Ferden Çarıkçı
Mehmet Ferden Çarıkçı

8/22/2013-11/7/2016

Ali Naci Koru
Ali Naci Koru

11/17/2016-7/20/2018

Atatürk

Sadık Arslan Ambassador

1/1/2021 1/1/2021 New Year's Day
4/2/2021 4/2/2021 Vendredi Saint
4/5/2021 4/5/2021 Lundi de Pâques
5/13/2021 5/13/2021 Eid Al-Fitr
5/24/2021 5/24/2021 Whit Monday
7/20/2021 7/20/2021 Eid al-Adha
8/2/2021 8/2/2021 Swiss National Day
9/9/2021 9/9/2021 Jeûne genevois
12/24/2021 12/24/2021 Christmas Day